İstanbul Genetik Grubu Genetik Tanı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

İstanbul Genetik Grubu Genetik Tanı Merkezi, İstanbul ilimizin Beşiktaş ilçesinde bulunan İstanbul Genetik Grubu Genetik Tanı Merkezi ile ilgili detaylar. Türkali Mh. Nüzhetiye Cd. 38/A adresinde bulunan İstanbul Genetik Grubu Genetik Tanı Merkezi kurumuna 0 (212) 227-5254 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Genetik Grubu Genetik Tanı Merkezi Hakkında

2008 senesinde 2 yıl süren ön çalışmalar ardından kurulan İstanbul Genetik Grubu (İGG) Genetik Tanı Merkezi, Türkiye ve dünya çapında bir Referans Genetik Merkezi olmayı hedeflemiştir. Yetkin Genetik Danışmalık hizmeti veren İGG, özel genetik uygulamalarında dünyanın ilk 10 laboratuvarı içinde bulunmaktadır.

İGG, genetik test uygulamalarını ulusal genetik danışmanlık ağıyla ve ülkeler arası işbirlikleriyle sürekli olarak geliştirerek güvenilir bir Akredite Test Paneli oluşturmuştur. Bilgi verici ve klinik olarak yönlendirici Genetik Rapor verebilen İGG, Güncel Teknoloji hususunda uzmanlaşmış bir Profesyonel Ekip ile çalışmaktadır.

Birçok Hastane, Özel Tedavi Merkezi ve Laboratuar Grubu ile birlikte çalışan İGG, ülke içinden ve yurtdışından başvuran hastalarına sürekli olaraklik gösterebilen bir standartta hizmet vermektedir.

İstanbul Genetik Grubu Genetik Tanı Merkezi Telefon Numarası

İstanbul Genetik Grubu Genetik Tanı Merkezi telefon numarası:  0 (212) 227-5254

İstanbul Genetik Grubu Genetik Tanı Merkezi Adresi

İstanbul Genetik Grubu Genetik Tanı Merkezi adresi: Türkali, Nüzhetiye Cd. No:38, 34357 Beşiktaş/İstanbul

İstanbul Genetik Grubu Genetik Tanı Merkezi Web Sitesi

İstanbul Genetik Grubu Genetik Tanı Merkezi resmi web sitesi: www.istanbulgenetik.com

İstanbul Genetik Grubu Genetik Tanı Merkezi Nasıl Gidilir? İstanbul Genetik Grubu Genetik Tanı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort