Karapınar Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Karapınar Devlet Hastanesi, Konya ilimizin Karapınar ilçesinde bulunan Karapınar Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Ulus Mah. 30 Ağustos Cad. No:44 adresinde bulunan Karapınar Devlet Hastanesi kurumuna 0 (332) 224-0000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Karapınar Devlet Hastanesi Hakkında

Karapınar Devlet Hastanesi binası 1963-1964 senesinde Devlet-Vatandaş işbirliği ile Sağlık Ocağı olarak yaptırılmıştır. Aynı hizmet binası 1964 senesinde Sağlık Merkezi olarak hizmete açılmış ve 1986 senesinde 25 Yataklı Devlet Hastanesine dönüştürülmüştür.Daha sonra 1989 senesinde ek bina tamamlanarak hastanemiz yatak kapasitesi 38’e çıkarılmıştır.

Hastanemiz il merkezine 100 Km olup İç Anadolu’yu Akdeniz’e ve Doğu’ya bağlayan en kısa mesafeli, işlek yol güzergahı üzerinde bulunmaktadır. Şehirler arası otobüs firmaları ile ulaşım sağlanabilir. Konya Terminallerinden her saat otobüs seferleri mevcuttur.

2010 yılı yatırımlarında bulunan 50 Yataklı Devlet Hastanemizin inşaatı bitmiş olup, 2014 yılı aralık ayı içinde teslim edilmiştir. 18 Mayıs 2015 tarihinde fiili olarak yeni hastanemizde hizmete başlanmıştır.

Karapınar Devlet Hastanesi Bölümleri

 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Üroloji

Karapınar Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Karapınar Devlet Hastanesi, Konya ili Karapınar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Karapınar Devlet Hastanesi Doktorları

Karapınar Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Karapınar Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Karapınar Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (332) 224-0000

Karapınar Devlet Hastanesi Adresi

Karapınar Devlet Hastanesi Adresi:  Ulus Mah. 30 Ağustos Cad. No:44

Karapınar Devlet Hastanesi Web Sitesi

Karapınar Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://karapinardh.saglik.gov.tr/

Karapınar Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort