Mersin Üniversitesi Onkoloji Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Mersin Üniversitesi Onkoloji Hastanesi, Mersin ilimizin Yenişehir ilçesinde bulunan Mersin Üniversitesi Onkoloji Hastanesi ile ilgili detaylar. Mersin Üniversitesi Hastane Kampüsü Yenişehir adresinde bulunan Mersin Üniversitesi Onkoloji Hastanesi kurumuna 0 (324) 241-0000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mersin Üniversitesi Onkoloji Hastanesi Hakkında

14 bin 500 metrekare kapalı alana kurulan Mersin Üniversitesi Onkoloji Hastanesi 150 yatak ile hizmet vermekte. 14 yataklı yoğun bakım ünitesi, 40 kişilik Kemoterapi ve Gündüz Tedavi Ünitesi, yetişkin ve çocuk için ayrı ayrı olmak üzere hematoloji ve onkoloji birimleri, ilgili laboratuvarlar ve diğer tedavi birimleri bulunan Mersin Üniversitesi Onkoloji Hastanesi’nde bunun bunun yanında 20 odalı hasta yakınları misafirhanesi bulunmaktadır. Erişkin ve çocuk hemoterapi, onkoloji bölümleri, radyoterapi verilen ünite bulunmaktadır. Hastanede hem erişkin hem de çocuk hematoloji birimleri içerisinde kemik iliği ünitesi mevcuttur.

Mersin Üniversitesi Onkoloji Hastanesi İletişim

Mersin Üniversitesi Onkoloji Hastanesi Telefon Numarası:  0 (324) 241-0000

Mersin Üniversitesi Onkoloji Hastanesi Adres

Mersin Üniversitesi Onkoloji Hastanesi Adresi:  Mersin Üniversitesi Hastane Kampüsü Yenişehir

Mersin Üniversitesi Onkoloji Hastanesi Web Sitesi

hastane.mersin.edu.tr

Mersin Üniversitesi Onkoloji Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir