Özel Hisar İntercontinental Hospital Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Hisar İntercontinental Hospital Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, İstanbul ilimizin Ümraniye ilçesinde bulunan Özel Hisar İntercontinental Hospital Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi ile ilgili detaylar. Saray Mh. Siteyolu Cd. No:7/A adresinde bulunan Özel Hisar İntercontinental Hospital Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi kurumuna 0 (216) 524-1399 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Hisar İntercontinental Hospital Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Hakkında

Hiperbarik Oksijen Tedavisi; %100 oksijen verilen bir medikal uygulama olup, deniz düzeysinde, atmosferik basıncın 2-3 katı (genelde 2.5-2.6 katı) oksijen ile yapılan bir tedavidir. Hastalar oturarak veya yatarak (sedyeyle), basınç odasına alınırlar. Yavaş yavaş odanın içindeki basınç, içeriye hava verilerek, artırılır. Planlanan basınca gelindiğinde (genelde normal basıncın 2-3 katı kadar) hasta özel maskesini takarak %100 oksijen solumaya başlar. Sağlık personellerinin talimatları ışığında nasıl tedavi edileceğine devam eder. Basınç azaltılarak nasıl tedavi edileceği sonlandırılır. Tedavi basıncı ve süresi her hastalığa ve hastalığın kişiliğine göre değişmektedir.

Hisar Intercontinental Hospital Hiperbarik Oksijen tedavi ünitesi Amerika’daki ve Avrupa’daki ülkeler arası standartlar aracılığıyla kabul görmüş üstün güvenlik ekipmanlaıyla donatılmıştır. Özel hastane bünyesinde Hiperbarik Oksijen Tedavi merkezine sahip olma özelliğine sahip tek özel hastane Hisar Intercontinental Hospital’da 12 hasta aynı anda hiperbarik nasıl tedavi edileceği görebilmektedir. Yoğun bakım ünitesinden hastalar sedyeleriyle birlikte taşınarak basınç odasında tedavi olanağına sahiptir. Kapalı devre televizyon izleme sistemi ile ön ve ana bölmedeki tüm hastalar izlenmekte, görüntüler bilgisayar ortamında kaydedidilmektedir.

  • Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Özel Hisar İntercontinental Hospital Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Hisar İntercontinental Hospital Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, İstanbul ili Ümraniye ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Hisar İntercontinental Hospital Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Telefon Numarası

Özel Hisar İntercontinental Hospital Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi telefon numarası: 0 (216) 524-1399

Özel Hisar İntercontinental Hospital Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Adresi

Özel Hisar İntercontinental Hospital Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi adresi: Saray, Hisar Intercontinental Hospital, 34768 Ümraniye/İstanbul

Özel Hisar İntercontinental Hospital Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Web Sitesi

Özel Hisar İntercontinental Hospital Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Web Sitesi:  hisarhiperbarik.com

Özel Hisar İntercontinental Hospital Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi DOKTORLARI

Özel Hisar İntercontinental Hospital Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezinde çalışan doktorların listesine ulaşmak için tıklayınız.

Özel Hisar İntercontinental Hospital Hiperbarik Oksijen Tedavi merkezine nasıl gidilir?

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir