Özel Bossan Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Bossan Hastanesi, Gaziantep ilimizin Şehitkamil ilçesinde bulunan Özel Bossan Hastanesi ile ilgili detaylar. Atakent Mah. 2015. Cad. No:8 adresinde bulunan Özel Bossan Hastanesi kurumuna 0 (342) 236-0036 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Bossan Hastanesi Hakkında

Özel Bossan Hospital, Gaziantep’in halıcılık sektöründe uzun senelerdır sanayici olarak faaliyet gösteren Bossan Halı’nın Gaziantep’e kazandırdığı ve bölgenin en büyük özel hastanelerinden biri olma özelliğine sahiptir. Halit, Mehmet, Mustafa ve Şevki Bostan’ın ortaklığında kurulan hastane 1 Şubat 2021’de hasta kabulüne başladı.

Bossan Hospital, Gaziantep’de Gazikent bölgesinde toplam 42.000 m2’si hastane binası 20.000 m2’si de sosyal tesis olmak üzere toplam 62.000 m2 kapalı alana sahip ve toplam 500 yatak kapasiteli olarak planlanmış bir özel hastanedir. Hastane mimari yapılanması ve hizmet üretim kapasitesi olarak Güneydoğu Anadolu’nun en büyük özel hastanesi olma özelliğini taşımaktadır.

Hastanenin mimari planlamasında tüm tıbbi branşların bunun yanında radyoterapi ünitesi, radyocerrahi ünitesi, kemoterapi ünitesi, nükleer tıp ünitesi, tüp bebek ünitesi, koroner anjiyografi ünitesi, koroner ve KVC yoğun bakım üniteleri de mevcut olup bu bölümler kısa bir sürede hayata geçirilecektir.

SGK ile anlaşmalı olan hastanenin tıbbi bölümleri ise iç hastalıkları, çocuk sağlığı ve hastalıkları, nöroloji, dermatoloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, biyokimya, radyoloji, anesteziyoloji ve reanimasyon, genel cerrahi, kadın hastalıkları ve doğum, ortopedi ve travmatoloji, kulak burun boğaz, üroloji, göz hastalıkları ve de ağız ve diş sağlığından bir araya gelmektedir.

Alanında başarılı uzman hekimlerin görev aldığı hastane modern hastane yönetimi anlayışı içinde hasta tatminiyeti odaklı hizmet sağlamaktadır. Tıbbi cihazların en üst düzeyde olduğu radyoloji bölümü ile ameliyathaneleri ve yoğun bakım üniteleri ile dünya standartlarında hizmet üretmektedir.

Radyoloji bölümünde yüksek kilolu hastaların alınmasına imkan veren geniş gantry’ye sahip gelişmiş MR (manyetik rezonans) cihazı bunun yanında ileri kardiyolojik tetkiklerin yapılabildiği bir BT (bilgisayarlı tomografi) cihazı, meme kanserinin erken teşhisinde mühim rol oynayan ve ülkemizde sayılı hastanede bulunan Mammografi cihazı, biri skolyoz röntgen çekimine imkan veren iki x-ray (röntgen) cihazı, beyin ve ortopedi ameliyatlarında kullanılan iki c-arm x-ray (c-kollu röntgen) cihazı, aralında sorunlu gebeliğin takibinde kullanılan gelişmiş 4D ultrasonografi cihazının da olduğu çok sayıda USG cihazı bulunmaktadır. Bu donanım ile hastane, bölgenin en kapsamlı ve en yüksek teknolojili radyoloji bölümüne sahiptir.

Hastane, açılışını takip eden bir yıl içinde Güneydoğu Anadolu’nun ne kadar büyük olduğunun bunun yanında tıbbi kapsayıcılığı yönünden en mühim özel hastanesi olmayı hedeflemektedir. Bu hedefinin odağında kuvvetli bir kanser merkezi olmak ve sağlık turizmi kapsamı içinde bölgeye yoğun hasta akışı sağlamak bulunmaktadır.

Özel Bossan Hastanesi Doktorları

Özel Bossan Hastanesi doktorları için tıklayınız.

Özel Bossan Hastanesi İletişim

Özel Bossan Hastanesi Telefon Numarası:  0 (342) 236-0036

Özel Bossan Hastanesi Adres

Özel Bossan Hastanesi Adresi:  Atakent Mah. 2015. Cad. No:8

Özel Bossan Hastanesi Web Sitesi

www.bossanhospital.com

Özel Bossan Hastanesi Yol Tarifi

 

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir