Özel Euroderm Estetik Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Euroderm Estetik Polikliniği, İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunan Özel Euroderm Estetik Polikliniği ile ilgili detaylar. Caferağa Mah. Arayıcıbaşı Sok. No:2 adresinde bulunan Özel Euroderm Estetik Polikliniği kurumuna 0 (216) 450-5900 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Euroderm Estetik Polikliniği Hakkında

Euroderm Özel Polikliniği, estetik ve sağlıklı yaşamı birleştirmek maksadıyla hizmet veren insan sağlığını 1. derecede önemseyen ve bu doğrultuda çalışmalar yapan bir sağlık kuruluşudur.

Polikliniğimizde Estetik ve Medikal uygulamaların tamamı, hususunda uzmanlaşmış hekimeler aracılığıyla, modern tıp teknolojileri kullanılarak uygulanır. Bu uygulamalar sırasında, en mühim konulardan birisi olan sterilizasyon koşulları eksiksiz sağlanır. Çok iyi eğitim almış yardımcı personel, hekime ve hastaya her hususta yardımcı olmakla yükümlüdür.

 

Özel Euroderm Estetik Polikliniği İletişim

Özel Euroderm Estetik Polikliniği Telefon Numarası:  0 (216) 450-5900

Özel Euroderm Estetik Polikliniği Adres

Özel Euroderm Estetik Polikliniği Adresi:  Caferağa Mah. Arayıcıbaşı Sok. No:2

Özel Euroderm Estetik Polikliniği Web Sitesi

www.euroderm.net

Özel Euroderm Estetik Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir