Özel Alleben Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Alleben Tıp Merkezi, Gaziantep ilimizin Şehitkamil ilçesinde bulunan Özel Alleben Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Budak Mah. Ali Fuat Cebesoy Bulvarı No:72 adresinde bulunan Özel Alleben Tıp Merkezi kurumuna 0 (342) 322-5656 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Alleben Tıp Merkezi Hakkında

2007 senesinden bu yana Fizik Tedavi alanında hizmet veren Özel FİMER Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi, 2015 yılı itibariyle çiçeği burnunda branşlarla sizlere hizmet vermek maksadıyla büyüdü ve sizlere aşina bir isimle Özel Alleben Tıp Merkezi olarak hizmet vermeye başladı.

A sınıfı Tıp Merkezi olarak hizmet vermeye başlayan Alleben Tıp Merkezi alanında uzman hekim kadrosu ile Dahiliye (İç Hastalıkları), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji(Cildiye), Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Beslenme ve Diyet bölümleri ile hizmet vermekte. Aile ve Evlilik Danışmanlığı, Obezite Merkezi ve Kozmetik ve Güzellik merkezlerini de içinde barındıran Özel Alleben Tıp Merkezi gelişmiş teknolojik alt yapısı ile göz dolduruyor.

Son teknoloji ürünü görüntüleme sistemlerine de sahip olan tıp merkezinde MR, Röntgen ve Kemik Dansitometre ölçüm üniteleri de hizmet vermekte.

Özel Alleben Tıp Merkezi Bölümleri

  • Dermatoloji (Cildiye)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Radyoloji
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Alleben Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Alleben Tıp Merkezi, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Alleben Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Alleben Tıp Merkezi telefon numarası: 0 (342) 322-5656

Özel Alleben Tıp Merkezi Adresi

Özel Alleben Tıp Merkezi adresi: Budak, Ali Fuat Cebesoy Blv. No:72, 27090 Şehitkamil/Gaziantep

Özel Alleben Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Alleben Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.alleben.com.tr

Özel Alleben Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Alleben Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir