Özel Ata Erdemli Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ata Erdemli Diyaliz Merkezi, Mersin ilimizin Erdemli ilçesinde bulunan Özel Ata Erdemli Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Akdeniz Mh. Silifke Cd. A. Türkeş Blv. No:161 adresinde bulunan Özel Ata Erdemli Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (324) 515-0555 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ata Erdemli Diyaliz Merkezi Hakkında

Merkezimiz Mersin Erdemli ilçesinde diyaliz hususunda faaliyet göstermektedir. Deneyimli uzman hekim ve hemşire kadromuzla huzurlu bir ortamda verdiğimiz hizmetle hastalarımızın sağlık ve sosyal standartlarını en üst düzeye ulaştırmak için profesyonel ekibi ile özverili çalışmaktadır.

Hastalarımızın tedavi takipleri titizlikle yapılmakta ve aylık tahlilleri şahsi dosyalarında ve merkez bilgisayarlarımızda saklanmaktadır. Hasta taşıma servisimizle tüm hastalarımızı evlerinden alıp, sağlıklı bir biçimde tekrar refakatçi eşliğinde evlerine bırakmaktayız. Ambulansımız (doğabilecek acil durumlar için) her an hazır bulunmaktadır.

Özel Ata Erdemli Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Ata Erdemli Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Ata Erdemli Diyaliz Merkezi, Mersin ili Erdemli ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Ata Erdemli Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Ata Erdemli Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Ata Erdemli Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Ata Erdemli Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Ata Erdemli Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (324) 515-0555

Özel Ata Erdemli Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Ata Erdemli Diyaliz Merkezi Adresi:  Akdeniz Mh. Silifke Cd. A. Türkeş Blv. No:161

Özel Ata Erdemli Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Ata Erdemli Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.atamersin.com

Özel Ata Erdemli Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Ata Erdemli Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir