Özel Diamer Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Diamer Diyaliz Merkezi, Mersin ilimizin Mezitli ilçesinde bulunan Özel Diamer Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Yeni Mh. G.M.K Blv. 189/B adresinde bulunan Özel Diamer Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (324) 358-9999 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Diamer Diyaliz Merkezi Hakkında

40+1 adet diyaliz makinesi kapasiteli ve tüm gerekli tıbbi cihazlarla donanımlı diyaliz merkezimizde sizlere hizmet vermekteyiz. Hepatit B ve Hepatit C’li hastalarımıza ayrı diyaliz salonlarında hizmet vermekteyiz. Hastalarımıza diyaliz seansı boyunca evlerindeymiş gibi hissettirmek için uydu anteni ilişkili LCD televizyonlarla tercih ettikleri her programı izleme olanağı diz üstü bilgisayarlar ile internet’e bağlanma imkâni sunulmaktadır.

Makinelerimiz tüm dünya çapında ve ülkemizde de uzman doktorlar aracılığıyla tercih edilen Bıkarbonatlı Hemodiyaliz nasıl tedavi edileceği yapmaktadır. Hemodiyaliz nasıl tedavi edileceği sırasında hastalarda oluşan; ani tansiyon düşmesi, kramplar ve buna benzer yan etkiler Bıkarbonatlı hemodiyaliz nasıl tedavi edileceği sırasında daha az olmakta yahut hiç olmamaktadır, hastalar daha rahat ve sıkıntısız olarak, gerekli tedavi sürelerini tamamlamaktadırlar.

Merkezimizde bulunan su sistemi ve diğer tüm tıbbi cihazlar, Avrupa Standartlarında, markalarının en son modelidir Şu sistemimizde antitoksin filtresi bulunmaktadır.

Özel Diamer Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Diamer Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Diamer Diyaliz Merkezi, Mersin ili Mezitli ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Diamer Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Diamer Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Diamer Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Diamer Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Diamer Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (324) 358-9999

Özel Diamer Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Diamer Diyaliz Merkezi Adresi:  Yeni Mh. G.M.K Blv. 189/B

Özel Diamer Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Diamer Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.diamer.com.tr

Özel Diamer Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Diamer Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir