Özel Silifke Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Silifke Diyaliz Merkezi, Mersin ilimizin Silifke ilçesinde bulunan Özel Silifke Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Göksu Mah.Atatürk Bulvarı No:103/A adresinde bulunan Özel Silifke Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (324) 712-0333 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Silifke Diyaliz Merkezi Hakkında

Silifke’de kurulan merkezimiz, bölgede tek diyaliz merkezi olma özelliği ile 2008’de aktif olarak çalışmaya başlamıştır. Merkezimizde kronik böbrek yetmezliği olan hastalara bikarbonatlı hemodiyaliz nasıl tedavi edileceği uygulanmaktadır.

Merkezimiz 130 yatak kapasitesi, modern 14+1 BRAUN Dialog 8.2 diyaliz makineleri, DWA Modula Revers osmoz su arıtma sistemiyle, kaliteli, güvenli ve rahat sağlık hizmetini ilke edinerek çalışmaktadır. Teknolojik yönden üst düzey bir donanım, güler yüzlü ve işinde uzman personel, her geçen gün gelişen bir kapasiteyle hizmet vermektedir. Resmi tatiller ve bayramlarda dahil olmak üzere yılın her günü çalışmakta, hasta anketleriyle tatminiyeti en üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir.

Özel Silifke Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Silifke Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Silifke Diyaliz Merkezi, Mersin ili Silifke ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Silifke Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Silifke Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Silifke Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Silifke Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Silifke Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (324) 712-0333

Özel Silifke Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Silifke Diyaliz Merkezi Adresi:  Göksu Mah.Atatürk Bulvarı No:103/A

Özel Silifke Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Silifke Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.silifkediyaliz.com.tr

Özel Silifke Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Silifke Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort