Özel FMC Mersin Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel FMC Mersin Diyaliz Merkezi, Mersin ilimizin Akdeniz ilçesinde bulunan Özel FMC Mersin Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Nusratiye Mah 5015 Sk No:39/A adresinde bulunan Özel FMC Mersin Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (324) 337-1267 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel FMC Mersin Diyaliz Merkezi Hakkında

Özel FMC Mersin Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel FMC Mersin Diyaliz Merkezi, Mersin ili Akdeniz ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel FMC Mersin Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için Özel FMC Mersin Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel FMC Mersin Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel FMC Mersin Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel FMC Mersin Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız

Özel FMC Mersin Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel FMC Mersin Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (324) 337-1267

Özel FMC Mersin Diyaliz Merkezi Adresi

Özel FMC Mersin Diyaliz Merkezi Adresi:  Nusratiye Mah 5015 Sk No:39/A

Özel FMC Mersin Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel FMC Mersin Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.nephrocare.com.tr

Özel FMC Mersin Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel FMC Mersin Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir