Özel Çözüm KBB Dal Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Çözüm KBB Dal Merkezi, Gaziantep ilimizin Şehitkamil ilçesinde bulunan Özel Çözüm KBB Dal Merkezi ile ilgili detaylar. İncilipınar Mah. Gazimuhtarpaşa Bulv. 1 Sk. No:2 adresinde bulunan Özel Çözüm KBB Dal Merkezi kurumuna 0 (342) 215-3163 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Çözüm KBB Dal Merkezi Hakkında

Hizmetinize sundugumuz merkezimizde etik değerlerimiz dışında fiziki mekânlarımız, sağlık teknolojilerimiz ve hasta ağırlama mantalitemiz de dahil her şeyimizle kendimizi yenilemeye çalıştık. Bunu başarıp başaramadığımızı siz kıymetli meslektaşlarımız ve hemşerilerimizin takdirine bırakıyoruz.

Her şeyden önce fiziki mekânımızdan söz etmek istiyoruz; bir hastane havasından çok sempatik bir dinlenme ortamı havası yaratmaya çalıştık. Hastanın rahat ve konforunu güvenlik endişelarımızla bir araya getirip değişik bir mekân yarattık. Ev ortamında hasta odaları, çay kahve ve benzeri ikramların bulunduğu ikram köşemiz, bütün mekânlarda LCD ekran televizyonlar, merkezi havalandırma, ısıtma ve soğutma, bütün odalarımızda bulunan hasta refakatçi yatakları, merkezi oksijeninde bulunduğu hasta başı üniteleri, acil hemşire çağrı sistemimiz mevcuttur. Ayrıca rahat bir oda içinde duş, lavabo ve ayrıntısına girmek istemediğimiz birden fazla şey bu konfor ve hasta güvenliği endişelarımızın bir sonucu ortaya çıkmıştır.

Muayene odalarımız hasta ve doktorlarımızın her türlü gereksinimi düşünülerek ışık ve geniş, bunun yanı sıra da teknolojinin muayene anlamında gerektirdiği bütün yenilikler göz önüne alınarak yenilenmiştir. Yıllardır siz sevgili hemşerilerimiz güvenine layık olmaya çalışan işinde uzman kadromuzla her türlü kulak burun boğaz muayenesini endoskop biyomikroskop gibi ekipmanların desteği ile yapılmaktadır.

Modern ve en son model endoskop, mikroskop, radyofrekans, anestezi cihazları ile donatılmış hepafiltreli havalandırmaya sahip merkez ameliyathanemizde yine aynı ekip aracılığıyla her türlü kulak burun boğaz ve baş boyun ameliyatları, horlama ameliyatları, endoskopik sinüs cerrahisi, ses tellerine yönelik mikro cerrahi ameliyatları, mikro cerrahi ile kulak cerrahi operasyonu, tükürük bezi cerrahi operasyonu ve burun estetiği başta olmak üzere branşlarımızı ilgilendiren tüm ameliyatlar başarıyla merkezimizde yapılmaktadır. Ayrıca laboratuarımız, radyoloji ünitemiz ve odyometristimiz mevcut olup KBB ile ilgili tüm testler yapılmaktadır.

Özel Çözüm KBB Dal Merkezi Bölümleri

  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel Çözüm KBB Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Çözüm KBB Dal Merkezi, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Çözüm KBB Dal Merkezi Doktorları

Özel Çözüm KBB Dal Merkezi doktorları için tıklayınız.

Özel Çözüm KBB Dal Merkezi Telefon Numarası

Özel Çözüm KBB Dal Merkezi iletişim  0 (342) 215-3163

Özel Çözüm KBB Dal Merkezi Adresi

Özel Çözüm KBB Dal Merkezi adresi  İncilipınar Mah. Gazimuhtarpaşa Bulv. 1 Sk. No:2

Özel Çözüm KBB Dal Merkezi Web Sitesi

www.cozumkbb.com

Özel Çözüm KBB Dal Merkezi Yol Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir