Özel Era Göz Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Era Göz Hastalıkları Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Era Göz Hastalıkları Merkezi ile ilgili detaylar. Doktor Mediha Erdem Sk. 53/A Kızılay adresinde bulunan Özel Era Göz Hastalıkları Merkezi kurumuna 0 (312) 430-1030 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Era Göz Hastalıkları Merkezi Hakkında

Özel Era Göz Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Era Göz Hastalıkları Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için Özel Era Göz Hastalıkları Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Era Göz Hastalıkları Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Endokrinolojisi
  • Göz Hastalıkları
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Özel Era Göz Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası

Özel Era Göz Hastalıkları Merkezi telefon numarası:  0 (312) 430-1030

Özel Era Göz Hastalıkları Merkezi Adresi

Özel Era Göz Hastalıkları Merkezi adresi:  Doktor Mediha Erdem Sk. 53/A Kızılay

Özel Era Göz Hastalıkları Merkezi Web Sitesi

Özel Era Göz Hastalıkları Merkezi resmi web sitesi: www.eragoz.com.tr

Özel Era Göz Hastalıkları Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Era Göz Hastalıkları Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir