Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara ilimizin Altındağ ilçesinde bulunan Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili detaylar. Ulucanlar Caddesi No:59 adresinde bulunan Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi kurumuna 0 (312) 312-6261 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında

1995 senesinde SSK bünyesinde kurulmuş olan hastanemiz, 2005 senesinden ibu yana Sağlyk Bakanlığına devredilmiş olup, halen Sağlık Bakanlığı bünyesinde Ankara Ulucanlar Göz Eğitim Ve Araştırma Hastanesi olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Hastanemiz Türkiye de bir referans hastanedir. Bu nedenle bilgi birikimi yüksek ve işinde uzman bir hekimin kadrosuna sahibiz. Ankara dışından ve yurt dışından birden çok hastamız gelmektedir. Referans hastane olmak; sürekli olarak eğitim, ölçme, iyileştirme metotları tercih ederek devamlı gelişmeyi, yenilemeyi sağlayan ve bu yenilikleri takip etmeyi gerektirmektedir. Zaten hastane olarak ta biz bu misyonu benimsiyoruz. Bizim için de mühim olan çok sayıda hasta bakmak değil, başvuran her insana nitelikli ve bilimsel hizmet sunmaktır.

Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bölümleri

  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji

Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara ili Altındağ ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası

Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon numarası:  0 (312) 312-6261

Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adresi

Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi adresi: Kale, Ulucanlar Cd. No:59, 06250 Altındağ/Ankara

Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nasıl Gidilir? Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir