Özel Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi, Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunan Özel Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi ile ilgili detaylar. Valiyolu Cd. 62028 Sk. No:2/A adresinde bulunan Özel Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi kurumuna 0 (322) 222-0222 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi Hakkında

Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi olarak Sosyal Güvenlik Kurumu ile mevcut olan anlaşmamız tüm cerrahi girişimleri de kapsayacak biçimde devam etmektedir. Emekli Sandığı, SSK ve Bağkur hastalarının muayeneleri, rapor ve reçetelendirmelerin bunun yanında çeşitli göz ameliyatları da kurumumuzda yapılmaktadır. Böylelikle tüm kamu çalışan ve emeklileri, merkezimizin verdiği her türlü hizmetten yararlanabilirler.

Özel Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları

Özel Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi, Adana ili Seyhan ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi Telefon Numarası

Özel Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi telefon numarası:  0 (322) 222-0222

Özel Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi Adresi

Özel Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi adresi: Reşatbey Mah, Vali Yolu Cd, 62028 Sk, No 2, 01120 Seyhan/Adana

Özel Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi Web Sitesi

Özel Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi resmi web sitesi: www.sevgigoz.com

Özel Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort