Özel Fora Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Fora Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Fora Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi ile ilgili detaylar. Ziyabey Cd. 1413. Sk. 4B/5 Balgat adresinde bulunan Özel Fora Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi kurumuna 0 (312) 285-5875 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Fora Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Hakkında

Hiperbarik oksijen nasıl tedavi edileceği alanında Ankara’da hizmet vermek üzere Ankara Hiperbarik Oksijen ve Yara Tedavi Merkezi Ltd. Şti. kurulmuş, bu şirkete ait Özel Fora Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi de 16.10.2006 tarihinde Sağlık Bakanlığı aracılığıyla ruhsatlandırılarak faaliyetine başlamıştır.

Günlük başvurularda hastaların ilk olarak hiperbarik oksijen nasıl tedavi edileceğiyle ilişkili olarak muayeneleri ve kayıtları yapılır. Tedaviye yanıt hususunda hasta ve doktoru bilgilendirilir. Tedaviler 2 saatlik seanslar halinde uygulanmakta, ilk seanslara gereğinde sağlık personeli eşlik etmektedir.

Günlük seanslar hasta ve merkeze en uygun saatlerde ve genelde aynı seanslar olacak biçimde planlanır. Hastaların günlük pansumanları, enjeksiyonları da yapılır. Kronik hastalıkları olan hastaların doktorlarımız aracılığıyla en az haftalık aralarla takipleri, ilaç tedavileriyle ve cerrahi müdahaleyle ilgili değerlendirmeleri ve doktorlarıyla konsültasyonları da yapılmaktadır.

Amatör ve profesyonel dalgıç muayeneleri ve basınç testleri de istenen tetkiklerde sorun olmaması durumunda en geç yarım gün içinde tamamlanarak dalışa uygunluk raporları verilmektedir.

Özel Fora Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Bölümleri

  • Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp
  • Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Özel Fora Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Fora Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Fora Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Telefon Numarası

Özel Fora Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi telefon numarası:  0 (312) 285-5875

Özel Fora Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Adresi

Özel Fora Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi adresi: Balgat, 1413. Sk. No:4, 06520 Çankaya/Ankara

Özel Fora Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Web Sitesi

Özel Fora Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi resmi web sitesi: www.ankarahiperbarik.com.tr

Özel Fora Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Fora Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir