Özel Somuncubaba Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Somuncubaba Diyaliz Merkezi, Aksaray ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Somuncubaba Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Çiftlik Mah. Nevşehir Yolu Üzeri Ihlara Bulvarı No:143 adresinde bulunan Özel Somuncubaba Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (382) 215-2353 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Somuncubaba Diyaliz Merkezi Hakkında

Bizler güler yüzlü hizmet anlayışı, ileri teknolojik ürünü olan tıbbi cihazlarla Özel Somuncubaba Diyaliz Merkezi olarak merkezimizde toplam 26+1 makine ile siz kıymetli halkımıza hizmet vermekteyiz. Merkezimizde Hepatit B ve Hepatit C hastaları için ayrı ayrı salonlarımız bulunmaktadır.Uzman personelimiz her hastayı ayrı ayrı değerlendirmekte ve hastalarımıza uygun FX Membran (sentetik) ve en uygun diyaliz solüsyonu kullanmaktadır.

Diyaliz salonlarımız ultraviyole ışığı ile steril edilmekte; her seans sonrası diyaliz makinelerimiz düzenli olarak dezenfekte edilmektedir. Diyalizimizde tıbbi donanım olarak hata payı olmayan ve teknolojinin ulaşabildiği en son noktada bulunan 24 adet fresenius 4008B ve 3 adet GAMBRO AK 95-S mevcuttur. Cihazlarımız bikarbonatlı hemodiyaliz işlemi sırasında, hastalarımıza sorunsuz bir “4 saat” yaşatmak maksadıyla dizayn edilmiştır. Su sistemimizdeki kullanılan cihazlar, Avrupa standartlarının en üst modelleridir (on-line su sistemi). Reverse – Osmoz (RO) cihazımız GAMBRO WRO-62 marka olup halen Avrupa ve Amerika’da tercih edilen en güvenilir sistemlerdendir.

Hastaların okuması için günlük gazetelerimiz mevcuttur.Her hastamızın bireysel olarak kullanabileceği televizyonlarımız ; arzu eden hastalar için internet ilişkili bilgisayar hizmetimiz mevcuttur. Yine merkezimizde hastalarımız ve refakatçileri için bekleme salonumuz mevcut olup ; çay kahve ikramımız mevcuttur. Ayrıca merkezimizde hastalarımızın diyeti ile ilgili poblemlerinı çözmek, diyetlerini düzenlemek için diyetisyen bulunmaktadır. Diyetisyenimizin önerisi ışığında hastalarımıza diyaliz sırasında ara öğün yiyecekler sunulmaktadır.

Diyalizimiz daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak için 7 Adet Klimalı Servis Aracı ile hastalarımızı evlerinden alıp; diyaliz sonunda tekrar evlerine bırakmaktadır. (Yukarıda anlattığımız bu hizmetler için hiçbir ücret talep edilmemektedir.)

Diyaliz merkezimiz doğalgazla ısıtılmakta olup salonlarımız split klimalı ve hijyeniktir. Ayrıca diyalizimizde donanımlı acil müdahale odası Ultrason, monitör, defibrilatör, EKG, aspiratör, istediğimiz düzeyde ayarlanabilen motorlu hasta yatakları, Negatif, hepatit B ve hepatit C’li hastalarımız için ayrı ayrı olmak üzere havalandırmalı ve standartlara uygun tuvaletlerimiz mevcuttur.

Özel Somuncubaba Diyaliz Merkezi Randevu

Hastalarımıza daha güvenli ve sorunsuz bir hizmet sunmak maksadıyla; su kesintilerinde devreye giren 10 tonluk ham su depomuz, Kesintisiz güç kaynağı, tam otomatik olup anında devreye giren jeneratörümüz mevcuttur. Merkezimiz güvenlik kameraları ile günün 24 saati izlenmektedir.

Özel Somuncubaba Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Somuncubaba Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Somuncubaba Diyaliz Merkezi, Aksaray şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Somuncubaba Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Somuncubaba Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Somuncubaba Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Somuncubaba Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (382) 215-2353

Özel Somuncubaba Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Somuncubaba Diyaliz Merkezi Adresi:  Çiftlik Mah. Nevşehir Yolu Üzeri Ihlara Bulvarı No:143

Özel Somuncubaba Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Somuncubaba Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.aksaraydiyaliz.com

Özel Somuncubaba Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Somuncubaba Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort