Özel Teknoloji Diş Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Teknoloji Diş Polikliniği, Karaman ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Teknoloji Diş Polikliniği ile ilgili detaylar. Mansurdede Mah. 106. Sk. No:9 adresinde bulunan Özel Teknoloji Diş Polikliniği kurumuna 0 (338) 214-7778 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Teknoloji Diş Polikliniği Hakkında

Teknoloji Diş Polikliniği olarak hedefimiz gelişen teknolojiyi takip ederek ve kalite yönetim sistemini uygulayarak bütün diş tedavilerimiz) en kısa bir sürede, düzenli randevu sistemi ile estetik ve daha fokslyonel biçimde uygulayıp tüm personelimizin de katılımı ile sürekli olarak İyileştirmek ve hasla tatminiyetini sağlamaktır. 2006 senesinde açılan kliniğimiz ISO 2001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine sahiptir.

Diş tedavi hizmetlerimizi güvenilir, kaliteli, seçkin ve modern bir hizmet anlayışı ile gerçekleştirmek için çalışıyoruz

Özel Teknoloji Diş Polikliniği Doktorları

Özel Teknoloji Diş Polikliniği Doktorları için tıklayınız.

Özel Teknoloji Diş Polikliniği Telefon Numarası

Özel Teknoloji Diş Polikliniği Telefon Numarası0 (338) 214-7778

Özel Teknoloji Diş Polikliniği Adresi

Özel Teknoloji Diş Polikliniği Adresi:  Mansurdede Mah. 106. Sk. No:9

Özel Teknoloji Diş Polikliniği Web Sitesi

Özel Teknoloji Diş Polikliniği Web Sitesi: http://www.teknolojidis.com/

Özel Teknoloji Diş Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir