Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi, İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi ile ilgili detaylar. Cumhuriyet Bulvarı, Kadıoğlu apartmanı, Dokuz Eylül Rektörlüğü Karşısı, N:159 Daire:1 Alsfakat adresinde bulunan Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi kurumuna 0 (232) 464-8678 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi Hakkında

Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde Üroloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Gastroenteroloji
  • Genel Cerrahi
  • Üroloji
  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • ESWL

Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi Doktorları

Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi doktorları için tıklayınız

Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi Telefon Numarası

Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi Telefon Numarası:  0 (232) 464-8678

Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi Adresi

Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi Adresi:  Cumhuriyet Bulvarı, Kadıoğlu apartmanı, Dokuz Eylül Rektörlüğü Karşısı, N:159 Daire:1 Alsfakat

Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi Web Sitesi

Hastanenin resmi web sitesi uromar.com

Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi Yol Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir